Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi

Nas Haber İnternet Medya

Yayın Danışmanı

Azmi Yücel

azmiyucel@nashaber.com

 Editörler

Havva Ergincan – hergincan@nashaber.com

Alper Tunga – alpertunga@nashaber.com

Mustafa Savaş – msavas@nashaber.com

Gece Editörü

Tolga Yiğit

tolga@nashaber.com

Hukuk Danışmanı

Av. Engin Işıktaş

engin@nashaber.com

Reklam

Volkan Kavakdibi

volkan@nashaber.com

Adres

Cennet Mah. Genç Osman Sok. No: 15 K.çekmece/İstanbul

0212 542 26 76

İletişim

info@nashaber.com

Sistem Yönetimi

Yazılım

WordPress

The Wp WordPress Haber Teması

https://osgaka.net/

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

nashaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

nashaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017 nashaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları nashaber.com’a aittir. nashaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları gereğince korunmaktadır. Bunlar nashaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

nashaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. nashaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Yasal Bildirimler

nashaber.com  5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri info@nashaber.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.