Ana Sayfa Bitcoin 21 Nisan 2018 30 Görüntüleme

Kripto Para Piyasalarında Amerika Vergi Günü Sonrası Etkileşimleri

Günü yükselişle devam ettiren kripto para piyasaları Amerika vergi günü sonrası etkileşimlerin rüzgarını alarak yoluna devam ediyor.

BTC’nin 8.500 usd ETH’nin 600 usd seviyelerine yaklaşması piyasalara olan talebin artmasına sebep olacak gibi görünüyor. Genel bir gözlemle  24 saatlik dilimde Bitcoinin %3 seviyelerinde artış göstermesi piyasaları sevindirmekte, BTC’nin bu rakamları görmesi en son 25 Mart tarihinde olduğ göz önüne alınırsa trendi zorlayacağı bir gerçek.

Baskınlık oranları dikkate alındığında ise BTC nin performansının bugün % 38.5 seviyesine düşmesi piyasaların kesin emin olmasını etkileyen bir etken oldu. 1 Mart endexleri göz önüne alındığına BTC’nin baskınlık oranı  %40 seviyelerindeydi.

ETH Cephesinde  durumu özetleyelim ;  Son 24 saatlik işlem sürecinde ETH de yaklaşım %10 civarında artış gözlenerek indexlerde 593 usd seviyelerine ulaştı

Ripple(XRP) açısından da yükseliş görünümü son 24 saatte devam etti ve 0.88 usd seviyesi ile yaklaşık %20 seviyelerinde bir artış gösterdiYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?