Ana Sayfa Bitcoin 24 Nisan 2018 27 Görüntüleme

Justin Sun TRX Hakkında Sorulara Yanıtlar Verdi

TRON mimarı TRX için en sık sorulmakta olan konularla ilgili verdiği yanıtlarla TRX konusundaki sorulara açıklık getirdi

İki haftaya yakın bir süre önce başlayan Mainnet tanıtımı ve ERC20 hareketi sonrası gelişen süreçle birlikte TRON’un gelecekte nasıl bir yol izleyeceği ve hangi  eksende ivme kazanacağı gibi sorular gündeme gelmeye başlamıştı. Yatırımcıların ve konuyla ilgili piyasaların meraklarını ve cevapsız sorularını gidermek adına açıklamalarda bulunan Justin Sun, detaylı yanıtlarla merakları giderdi.

Akıllara takılan en önemli sorulardan biri aslında TRON’un borsalara doğru zamanda devredilememesi durumunda neler olacağı idi. Justin Sun, yatırımcılar için şüphe kaynağı olan böyle bir senaryonun gelişebileceğine vurgu yaparak bazı borsaların TRON geçişini onaylamayabileceğini söyledi ve böyle bir durumda borsaların bu işten zararlı çıkacağı olasılığını dile getirdi.

Önümüzdeki Üç Yıl Boyunca Yeni Bir Tron Dağıtımı Söz Konusu Olmayacak

Tron’un mimarı Sun, yanıtladığı soruların yanı sıra yaptığı diğer bir açıklamada ise  yeni bir TRON dağıtımının hedeflerinde bulunmadığını söyledi ve bonuslar konusuna da açıklık getirerek önceliğin TRON vakfına ait olduğunu, sonraki dağıtımın ise beli sayı ve miktarda yapılacağını söyledi.

Açıklamalarla birlikte piyasada oluşacak yüksek arzın fiyatları olumsuz etkileyeceği ve düşüşün kaçınılmaz olduğu görüşünü savunan bir takım yatırımcılar, sosyal medya kanallarında olumsuz görüşlerini beyan ettiler.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?