Ana Sayfa Bitcoin 26 Nisan 2018 41 Görüntüleme

Global Kripto Para Borsası Türkiye Markası Olarak Hizmet Vermeye Başladı

Türkiyenin global işlem yapacak kripto para borsası iddialı adımlar attı.

Hem kişisel işlemler hem de şirketler bazında dünya genelinde kripto para işlemleri yapmalarına olanak  sağlayacak parandex, Türkiye’nin bir anlamda ilk ve tek kripto para birimi borsası ünvanını da kazanmış oldu.

Platformun amaçları doğrultusunda  yatırımcıların avantajlı işlem yapmalarını sağlamanın yanı sıra yüksek volümlü işlem yapılması ve bu işlemsel hizmetleri 7/24 verecekleri destek ile bütünleştirme hedefleri olduğu öğrenildi.

Ülkemizde her geçen gün işlemsel büyüme gösteren kripto  para piyasasının gelişen ihtiyaçlar temelinde kendi borsasının oluşması haliyle kaçınılmazdı. Kripto para piyasası Türkiye de halen genel ekonomi piyasalarındaki enstrümanlar kadar aktif işlem hacmi olmadığı görülse de gelecek birkaç yıl içerisinde genel ekonomi ve finansal işlemler kotasına dahil olacağı uzmanlar tarafından savunulmakta olan bir gerçek.

İşlem borsası misyonu ile hizmet vermeye başlayan platformun yetkilileri çıtayı yüksek tutuyorlar ve dünyanın ilk on borsası içerisine girmeyi hedeflediklerini belirtiyorlar. Kripto para borsasının kuruluş sürecinde global partnerler ile yaptıkları anlaşmalara da değinen yetkililer, bazı bankaların yanı sıra bitstamp, scorechain , hacken.io ile entegrasyonlarını tamamladıklarını açıkladılar.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?