Ana Sayfa Bitcoin Popüler Haberler 23 Nisan 2018 34 Görüntüleme

CCT Blockchain Summit Etkinliği 6 Mayıs Pazar Günü Gerçekleşecek

Gerçekleşecek etkinlikler çerçevesinde önemli konuşmacılar bilgi paylaşımında bulunacaklar.

Kripto para piyasası yatırımcıları ve piyasa hakkında yatırım amacı dışında bilgi sahibi olmak isteyenler açısından önemli bir etkinlik gerçekleşiyor.

6 Mayıs 2018 Tarihinde İstanbul Üniversitesi  Prof. Dr. Cemil Bilsen konferans salonunda düzenlenecek olan etkinliğe başta Tübitak olmak üzere bir çok Üniversiteden akademisyenler, bankacılık uzmanları, kripto para girişimcilik uzmanları ve alanlarında etkin kişilerin konuşmacı olarak katılımlarıyla gerçekleşecek.

Katılımcılar Nitelikli Bilgiye Ulaşacaklar

Etkinlik planı çerçevesinde başta Blockchain teknolojisi olmak üzere, kripto paralar , kripto madenciliği gibi temel konuların ele alınacağı bekleniyor. Etkinliğe katılmanın kazanımları açısından beklentilerin, blockchain alanında geniş bilgilere sahip olmak, sektörle ilgili yatırım yapanlar için kazanç beklentilerinde  daha fazla katma değere sahip olmak, katılımcı ve konuşmacılardan uzman görüşüne dayanan nitelikli bilgiler elde etmek gibi beklentiler öne çıkmakta.

Hemen bir hatırlatma da bulunalım, etkinliğe katılım ücretli . Bireysel katılımcılardan alınacak ücret 160 TL olarak bildirilirken, kurumsal katılımcıların ödeyeceği tutar  ise 150 TL olarak açıklandı.

Çok sayıda kripto yatırımcısı blockchain piyasası çalışanları finansal uzmanların bir araya gelmesinin beklendiği etkinliğe bilişim sektöründen girişimci ve yöneticilerinde katılması bekleniyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?