Ana Sayfa Bitcoin 25 Nisan 2018 35 Görüntüleme

Bitcoin Hakkında John Pfeffer’den Çarpıcı İfadeler

Kimilerine göre spekülasyan kimilerine göre de gerçekçi analiz, Altın ve Bitcoin kıyaslaması yapan Pfeffer Capital üst düzey yöneticisi John Pfeffer' göre Bitcoin Altından daha değerli bir yatırım aracı.

Pfeffer Capital’in fon yöneticilerinden John Pfeffer katıldığı bir konferansta Bitcoin ve Altın yatırımı kıyaslamaları yaparak Bitcoin yatırımının Altına oranla getirisi çok daha yüksek bir yatırım aracı olduğunu bildirdi ve yaptığı tahminlerce Bitcoin’in yakın zamanda 700 Bin usd seviyesine çıkacağı beklentisinde olduğunu söyledi.

Bugün sabah saatlerinde konuk olduğu  bir televizyon kanalında görüş ve tahminlerine yer veren John Pfeffer, program da yine çarpıcı söylemlerle dikkatleri çekti ve Bitcoin fiyatının ilk aşamada 90 Bin usd seviyesini göreceğini ve bu direncin kırılması sonrasında 700 Bin usd seviyesine sıçrayacağı tezini yineledi.

Sözlerinin arasında yatırımcılara reel önerilerde de bulunan John Pfeffer, büyük beklentilerin olması gerektiğini ancak yatırımcıların Bitcoin yatırımlarının tamamına risk sermayesi gözü ile bakmalarının öneminide hatırlatarak, büyük sıçramaların olabileceği gibi sert düşüşlerinde piyasada gerçekleşebileceği gerçeğinin hatırlatılmasına vurguda bulundu.

Altın Yatırımını Aptalca Bulduğunu Bir Kez Daha Söyledi

Konuk olduğu televizyon programında Bitcoin Altın karşılaştırması yaptığı sözlerine dijital çağda halen metal yatırımlarının aptalca olduğunu savunarak Bitcoin yatırımı konusunda ki heyecanını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?