Ana Sayfa AltCoin 22 Nisan 2018 34 Görüntüleme

Beklentileri Aşan Tokenler Performans Rekorları Kırıyor

Son yedi günlük endexler de 61 milyar dolar yükseliş göstererek  385 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşan kripto para piyasası yüzleri güldürmeyi başardı.

Kripto Para Birimleri Güney Kore’de Daha Pahalı

Endexleri incelediğimizde geçen hafta sonrası enteresan değişimler gözlenmekte, özellikle Bitcoin, Ethereum ve Ripple fiyatları Amerika ve Japonya piyasalarına göre daha ucuz fiyat aralıklarında seyir izlerken ani bir değişimle G.Kore fiyatları ABD ve Hong Kong endexlerine oranla tuhaf bir fiyat yükselmesi yaşayarak bu ülkelere nazaran daha pahalı düzeye geldi. Birim fiyatların ortalama pahalılık oranı yüzdesel açıdan  %5 – %30 aralığında seyretmekte.

ERC20 Tokenleri Hız Kesmiyor

Kripto para birimleri Bithumb endexleri açısından incelendiğinde,  işlem gören fiyatlar da Bitcoin 8.979 usd sınırlarını zorladığı görülmekle birlikte küresel fiyatlar baz alındığına 8.870 usd çizgisinde kalan Bitcoin fiyatı, 100 usd daha pahalı olduğu gözlerden kaçmıyor. Geçen hafta ölçümleri değerlendirildiğinde güzel kazançlar yakalayan Bitcoin e karşı Storm,  Aion,  Zilliqa, 0x, WanChain , ICON,  Ethereum ERC20 tokenleri’nin  Bitcon kazançlarını geçen oranlar yakaladığı kaydedildi.

Gelişmelerin izlenmesi ile birlikte oluşan ortak kanı  Abd SEC’in  sermaye şirketlerinin sunduğu talepleri kabul etmesi gibi bir durumda ICO ya karşı engelleyici tutumdan vazgeçmesi halinde tokenlerin pozisyonlarındaki yükselişin daha da süreceği tahmin edilmekte.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?